O FIRMIE

Nasza firma już od kilkunastu lat z sukcesami zajmuje się regeneracją turbosprężarek do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Tysiące zregenerowanych turbin i zadowoleni Klienci w kraju i zagranicą to najlepsza rekomendacja naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.totalturbo.pl.

W związku z rozwojem firmy, nasz park maszynowy został powiększony o kolejne urządzenie – linię technologiczną dedykowaną do czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP, SCR oraz katalizatorów. Urządzenie umożliwia profesjonalną regenerację filtrów i katalizatorów zarówno do samochodów osobowych, dostawczych, autobusów oraz ciężarowych (w tym największe wkłady do TIR).

Usługi wykonujemy na najnowocześniejszej maszynie tego typu na świecie szwajcarskiej firmy FFSolution. Czyszczenie filtra cząstek stałych z zastosowaniem maszyny FH2 marki FFSolution pozwala na usunięcie 98,5% wszystkich zanieczyszczeń. Proces czyszczenia w Total Turbo Service jest wykonywany przez profesjonalnie wyszkolony personel, co gwarantuje najwyższą jakość i szybki czas realizacji – czas wykonania to ok. 2 godziny.

Gwarancja 24 miesiące bez limitu kilometrów.